NA ŻYCZENIE KLIENTA TOWAR WYSTAWIAMY NA

Aparat cyfrowy panasonic DMC-LZ6, 7,2 Mpix, 6x zoom

Kategoria: FOTOGRAFIA
Producent: Panasonic [produkty]
Cena: 130,00 PLN

Do sprzedania Aparat cyfrowy panasonic DMC-LZ6
Stan bardzo dobry, bez wad ukrytych.
W komplecie z ładowarką.

Aparat Panasonic LZ6 pozwala w niezwykle łatwy sposób uchwycić najwspanialsze chwile z naszego życia. Wyposażony jest on w 7.2-megapikselową matrycę oraz obiektyw LUMIX DC VARIO z 6-krotnym zoomem optycznym. Dodatkowo dzięki funkcji Extra Optical Zoom możliwe jest uzyskanie dodatkowego 9-krotnego powiększenia przy rozdzielczości 3-megapiksela. DMC-LZ6 posiada duży jasny 2-calowy wyświetlacz LCD zaś liczne programy tematyczne pozwolą na osiąganie doskonałych efektów w każdych warunkach oświetleniowych.

W LZ6 zastosowano innowacyjną technologię kontroli jakości obrazu – Inteligentny System Stabilizacji Obrazu (ISS) – oraz udoskonalony procesor Venus Engine III, który kiedyś dostępny był tylko w bardziej zaawansowanych modelach. Pozwala on m.in. na rejestrację obrazów w najwyższej rozdzielczości przy czułości ISO 1250. Udoskonalono także układ redukcji szumów. Osoby korzystające z aparatów na co dzień z pewnością docenią krótki czas reakcji aparatu. W wszystkich modelach obu serii opóźnienie wyzwolenia migawki wynosi 0.005 sekundy. W trybie zdjęć seryjnych pozwalają one na nieograniczone fotografowanie aż do momentu zapełnienia karty pamięci SDHC/SD.

Aparaty rejestrują sekwencje filmowe w standardowym formacie VGA (640x480) oraz dodatkowo w formacie panoramicznym 16:9 VGA (848x480), przy czym proces nagrywania odbywa się z szybkością 10 lub 30 klatek na sekundę.

Praktycznym rozwiązaniem w aparatach LZ6 jest zasilanie dwoma bateriami AA (popularnymi paluszkami), które są szeroko dostępne. Dzięki temu początkujący użytkownicy nie muszą martwić się o ładowanie akumulatorków.

Zapytaj o produkt